Jauno vides reportieru sezona ir atklāta

10.10.2023

Rudenim iestājoties, esam uzsākuši Vides izglītības fonda programmas Jaunie vides reportieri jauno sezonu. Programma norisinās vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē un sniedz iespēju jauniešiem vecumā no 11 līdz 25 gadiem pētīt un izzināt sev būtiskas vides problēmas un popularizēt to risinājumus sabiedrībā, izmantojot mūsdienu mediju rīkus - rakstus, fotogrāfiju un video.

Aicinām jauniešus pievienoties Jauno vides reportieru pulkam un izmantot sniegtās iespējas, piemēram, attīstīt žurnālistikas un radošuma prasmes, piedalīties jauniešu misijās, pasākumos un konkursos, kā arī būt pārmaiņu līderim, informējot un izglītojot sabiedrību par vides aizsardzības jautājumiem.

Jauno vides reportieru programmas koordinators Latvijā Daniels Trukšāns: ‘’Piedaloties JVR programmā, jauniešiem ir iespēja runāt par jautājumiem, kas viņus satrauc vides jomā un rosināt nepieciešamās pārmaiņas. Liels prieks, ka pēdējos gados mūsu jaunieši arī veiksmīgi piedalās starptautiskā JVR konkursā, iegūstot godalgotas vietas, kā arī vērtīgas zināšanas, prasmes un pieredzi. Jaunajā sezonā būs iespēja arī satikties klātienē un iepazīt domubiedrus no visas Latvijas, kā arī sagatavoties JVR konkursam.’’

Aicinām jauniešus un skolotājus (padomdevējus) līdz 13. oktobrim reģistrēties: https://jvr.lv/registrejies/

Vides izglītības fonds (VIF) ir dibināts ar mērķi veicināt ilgtspējīgu attīstību ar vides izglītības palīdzību. VIF pamatktivitātes ir saistītas ar pasaules vadošās vides izglītības organizācijas Foundation for Environmental Education (FEE International) programmu īstenošanu Latvijā.

Kontaktinformācija saziņai:

Daniels Trukšāns, Jaunie vides reportieri programmas vadītājs Latvijā, jvr@videsfonds.lv

Jaunie vides reportieri programmu Latvijā īsteno nodibinājums “Vides izglītības fonds”. Programmu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds projekta “FEE International programmu īstenošana Latvijā 2023.gadā” (Nr. 1-08/54/2023) ietvaros.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.