Mums rūp mūsu nākotne

Reģ Nr. 1-08/9/2013

Projekta mērķis

Projekta ietvaros vēlamies noorganizēt 10 darba dienu vides izglītības un audzināšanas nometni 60 bērniem un jauniešiem, veicinot izpratni par vides aizsardzību, atkritumu šķirošanu un sadzīves atkritumu otrreizējo pārstrādi.

Projekta uzdevumi

1. Iegādātie visus nepieciešamos materiālus nometnes noorganizēšanai. 2. Noorganizēt 10 darba dienu vides izglītības nometni bērniem un jauniešiem. 3. Veicināt bērnos un jauniešos izpratni par vides aizsardzību, atkritumu šķirošanu un sadzīves atkritumu otrreizējo pārstrādi. 4. Izveidot divas puzles un informatīvu bukletu par tēmu atkritumu šķirošana un sadzīves atkritumu otrreizējā pārstrāde. 5. Organizēt bērnu darbu un fotogrāfiju izstādi „Otrā elpa”. 6. Publicitātes pasākumi.

Projekta rezultāti

1) Tiks iegādāti nepieciešamie materiāli nometnes noorganizēšanai. 2) Tiks noorganizēta 10 darba dienu nometne 60 bērniem un jauniešiem, kuras ietvaros būs veicināta vides izglītība un audzināšana, kā arī Latvijā aktuālo vides problēmu risināšana. 3) Veicināta izpratne par vides aizsardzību, atkritumu šķirošanu un sadzīves atkritumu otrreizējo pārstrādi. 4) Izveidotas divas puzles un informatīvs buklets( 60 kopijas) par tēmu atkritumu šķirošana un sadzīves atkritumu otrreizējā pārstrāde. 5) Noorganizēta bērnu darbu un 30 fotogrāfiju izstāde „Otrā elpa”. 6) Ievietoti divi raksti interneta mājas lapās- www.jelgavasnovads.lv un www.stalgenesskola.lv . Viens raksts Jelgavas novada ziņās.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 14.06.2013
Īstenotājs Mēs-Staļģenes skolai
Staļģene, Jaunsvirlaukas p., J, Skolas iela 2, LV-3031
Projekta kopējās izmaksas 4 980.05 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 490.03 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.