Dabas bērni

Reģ Nr. 1-08/76/2013

Projekta mērķis

Noorganizēt vides izglītības nometni (piecas dienas + noslēguma pasākums bērnu namā) Naujenes bērnu nama bērniem (kopā 55 dalībnieki) dabas parkā „Silene” esošajā Daugavpils Universitātes (DU) Studiju un pētniecības centrā „Ilgas”.

Projekta uzdevumi

1) Sagatavot un aprobēt vides izglītības nometnes programmā iekļautās nodarbības – ekskursijas brīvā dabā, grupu nodarbības, pārrunas, pārgājienu ar zirgiem, tai skaitā rehabilitācijas un sociālās integrācijas nodarbības bērniem ar invaliditāti – dabas un dzīvnieku terapija, mākslas terapija. 2) Realizēt vides izglītības nometni Naujenes bērnu nama vidējās grupas bērniem (35 dalībnieki). 3) Sagatavot un noorganizēt vides izglītības nometnes rezultātu prezentācijas pasākumu Naujenes bērnu namā, piedaloties arī jaunāko grupu bērniem (35+20 dalībnieki). Prezentāciju sagatavo un veic vides izglītības nometnes dalībnieki. 2.3. Sagaidāmie rezultāti (norādīt

Projekta rezultāti

1) 35 bērni vecumā no 8 līdz 18 gadiem iepazinušies ar dabas parka „Silene” dabas vērtībām, iepazinušies ar bioloģiskās daudzveidības un dabas aizsardzības jēdzieniem, dabai draudzīgu dzīvesveidu, iemācījušies sadarboties savā starpā un sadarboties/mijiedarboties ar dzīvniekiem (zirgiem, vabolēm, abiniekiem) un augiem, mācīties sociālās integrācijas prasmes, vērot, interpretēt un prezentēt dzīvās dabas norises, veidot mākslas objektus par vides tēmām; 2) 20 bērni vecumā no 2 līdz 7 gadiem saņēmuši vizuālo prezentāciju – vecāko bērnu interpretāciju par nometnes norisēm, guvuši priekšstatu par dabas norisēm un dzīvnieku un augu daudzveidību. 3) 8 bērni ar invaliditāti guvuši iespēju mācīties sociālās integrācijas prasmes, piedalīties dabas un dzīvnieku terapijas un mākslas terapijas nodarbībās.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2013
Īstenotājs Daugavpils Universitātes Dabas izpētes un vides izglītības centrs
Daugavpils, Vienības iela 13, LV-5401
Projekta kopējās izmaksas 10 011.33 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 005.66 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 005.66 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.