• Sākums >
  • Dabas izziņas telpas izveide Teiču dabas rezervāta informācijas centrā „Bērzi”

Dabas izziņas telpas izveide Teiču dabas rezervāta informācijas centrā „Bērzi”

Reģ Nr. 1-08/62/2012

Projekta mērķis

Izveidot dabas izziņas telpu, ar kuras palīdzību tiktu izglītota un informēta sabiedrība par Teiču dabas rezervāta dabas vērtībām un dabā notiekošajiem procesiem.

Projekta uzdevumi

1. Ekspozīcijas materiālu iegāde un dabas izziņas telpas iekārtošana; 2. Kolekciju izveide; 3. Projekta un tā rezultātu publicitāte.

Projekta rezultāti

Projekta rezultātā tiks paaugstināta Teiču dabas rezervāta apmeklētājiem sniegtās informācijas kvalitāte, piedāvājot tās atspoguļojumu saistošā un uzskatāmā veidā – kā kolekcijas un dabas izziņas telpas ekspozīcijas. Projekta laikā izveidotā dabas izziņas telpa savu darbību turpinātu arī pēc projekta noslēguma, kas ļautu tās papildināšanas procesā iesaistīt arī sabiedrību. Vietējie iedzīvotāji tiktu rosināti piedāvāt ekspozīcijai arī savus eksponātus ne tikai izbāzeņu veidā, bet arī grāmatu par dabu un interesantu dabas veidojumu veidā. Dabas izziņas telpas apmeklētājiem tiks sniegta informācija par dabas vērtībām un dabā notiekošajiem procesiem ar izziņas telpas palīdzību, kā arī aplūkot interesantas un saistošas ekspozīcijas. Telpas apmeklētājiem informāciju par dabu būtu iespējams uzzināt bez sarežģītiem terminiem un pamācošām frāzēm. Rezultātā sabiedrība būtu informētāka un ieinteresētāka par dabu un dabā sastopamajām dabas vērtībām un to saglabāšanu. Projekta rezultātā ar informācijas centra „Bērzi” piedāvājumu tiks iepazīstināti arī tuvāko novadu skolu pārstāvji, jo skolēni veido lielāko Teiču dabas rezervāta apmeklētāju auditoriju.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.12.2013
Īstenotājs Dabas aizsardzības pārvalde
Sigulda, Baznīcas iela 7, LV-2150
Projekta kopējās izmaksas 4 815.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 815.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 815.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.