• Sākums >
  • Vides nometnes „Baby Sapiens-3” organizēšana

Vides nometnes „Baby Sapiens-3” organizēšana

Reģ Nr. 1-08/57/2013

Projekta mērķis

Realizēt nometni ar vides izzinošu saturu jauniešiem, kas mācību procesā izrādījuši interesi par videi raksturīgu problēmu izpausmēm gan pasaulē, gan mūsu pilsētā, t.i., Kuldīgā.

Projekta uzdevumi

1. Organizēt vides nometni jauniešiem, kam vides aktualitātes ieņem nozīmīgu vietu uzskatu un vērtību skalā. 2. Nometnes laikā ļaut jauniešiem, kas uzrādījuši interesi par videi saistošām tēmām, neordināros apstākļos nodarboties ar vides izziņas procesu, pilnveidojot savas zināšanas un pētniecības prasmes. 3. Sniegt iespēju jauniešiem atpūsties domubiedru vidū, apzinoties pētniecisko aktivitāšu nozīmīgumu un savas attieksmes vērtību .

Projekta rezultāti

1. Sagādāt vismaz 12 jauniešiem reālu iespēju iepazīt vietējās aizsargājamo augu un dzīvnieku sugas, kā arī radīt izpratni par šo sugu saglabāšanas nozīmi un savām personiskajām iespējām iesaistīties ilgtspējīgas vides attīstībā.. 2. Veicināt jauniešu izziņas motivācijas attīstību videi saistošu tēmu pētniecībā- apgūt prasmi saskatīt un lasīt dzīvnieku atstātās klātbūtnes liecības, saklausīt dabai raksturīgajā skaņu fonā atsevišķas epizodes- prast novērtēt tās, apgūt prasmi pareizi iemūžināt saskatīto, sadzirdēto u n analizēt saglabāto. 3. Atklāt jauniešiem savu pozitīvo attieksmi viņu realizēto aktivitāšu sakarā, ļaujot sajusties novērtētiem, tā iedrošinot, atbalstot nākotnē realizējamajām, iecerētajām aktivitātēm.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2013
Īstenotājs Raidstacija Viktorija
Pils iela 8-9, Preiļi, LV-5301
Projekta kopējās izmaksas 1 220.82 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 594.76 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.