Abavas ielejas Ziņas

Reģ Nr. 1-08/55/2013

Projekta mērķis

Informācijas pieejamības nodrošināšana par dabas parku „Abavas senleja” iedzīvotājiem un dabas parka apmeklētājiem. Veidot izpratni par dabas parkā notiekošo un tā vērtībām.

Projekta uzdevumi

Izveidot un izdot avīzi „Abavas ielejas ziņas”, 4 numurus katru 2000 eksemplārus, A4 formātā, krāsainu, uz dabai draudzīga papīra, ietverot informāciju par dabas parka „Abavas senleja” resursiem, to pieejamību, par aktualitātēm likumdošanā un dabas parkā esošajās pašvaldībās vides aizsardzības jomā, par piedāvājumu skolēniem vides izzināšanā, par pasākumiem dabas parkā. Biedrībai ir pieredze šādu izdevumu veidošanā un līdz šim 2007.-2008.gadā ar LVAF atbalstu ir izdoti trīs avīzes „Abavas ielejas Ziņas” numuri, katrs 2000 eksemplāri. Projektā paredzēta informācijas apkopošana un atlase, rakstu rakstīšana, fotogrāfiju atlase un apstrāde, kartogrāfiskā materiāla apstrāde, avīzes maketēšana un drukāšana, izplatīšana līdz lasītājiem. Avīze būs bez maksas pieejama dabas parka „Abavas senleja” teritorijā un tuvumā esošajos tūrisma informācijas centros- Kandavā, Sabilē, Talsos un Kuldīgā, pagastu pārvaldēs un novadu domēs- Kandavā, Talsos, Sabilē, Matkulē, Rendā, Kuldīgā, Zlēkās, dabas parkā esošajos pakalpojumu sniedzēju uzņēmumos, tūrisma mītnēs, veikalos, bibliotēkās, skolās un interneta vidē biedrības mājas lapā.

Projekta rezultāti

Projekta rezultātā tiks izdoti avīzes 4 numuri, katrs 2000 eksemplāru. Avīzi drukātā veidā izlasīs vismaz 2000 iedzīvotāju un dabas parka apmeklētāju. Avīzes informācija būs aktuāla ilgu laiku un tā tiks izmantota kā uzziņas materiāls. Avīze būs pieejama pēc projekta īstenošanas internetā biedrības mājas lapā www.senleja.lv.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.12.2013
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 6 350.33 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 174.43 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.