• Sākums >
  • Atbalsts dzīvnieku pilnvērtības adoptācijas procesam

Atbalsts dzīvnieku pilnvērtības adoptācijas procesam

Reģ Nr. 1-08/53/2013

Projekta mērķis

Veicināt un popularizēt pareizi sabalensētas veselīgas pārtikas nepieciešamību vardarbības un bezatbildības rezultātā cietušu dzīvnieku, kuru atveseļošanās process norit patversmes speciālistu uzraudzībā, rehabilitācijas procesa ietvaros.

Projekta uzdevumi

1. Veicināt mīlestību un labestīgu attieksmi pret dzīvniekiem; 2. Rūpēties par patversmē nokļuvušo no cietsirdības, bezatbildības cietušo un pamesto mājdzīvnieku veiksmīgu rehabilitācijas procesu, kad viņi vairs nav patversmes speciālistu uzraudzībā, bet jau ir veikts adoptācijas process, kas veicinās jauno mājdzīvnieka saimnieku kopšanas procesa atvieglošanu un novērsīs potenciālo iespējamību, ka, pārvērtējot savas iespējas adoptācijas procesa laikā, pieņemot patversmes dzīvnieku, konkrētajam mājdzīvniekam nevajadzēs atkal nokļūt atpakaļ patversmē; 3. Akcijas ietvaros izglītot sabiedrību par dzīvnieku labturības jautājumiem; 4. Izglītošana par atbilstošas un pareizas barošanas nozīmi.

Projekta rezultāti

Lai mājdzīvniekam nodrošinātu visas barības vielas pareizās attiecībās, ir jāpieliek daudz laika un pūļu, lai šādu barību mājas apstākļos sagatavotu. Lielākoties ēdiens, kurš ir gatavots mājas apstākļos, neatbilst dzīvnieka specifiskajām vajadzībām. Pamatojoties uz speciālistu ieteikumiem, visieteicamākais un visvienkāršākais variants ir dzīvnieku barošana ar piemērotu komplekso barību, kuras kopējā īpašība ir tā, ka tā apgādā organismu ar nepieciešamajām barības vielām, kas veicinās katra adoptētā mājdzīvnieka veiksmīgu atlabšanu, jo dzīvnieks jābaro atbilstoši katra individuālajām vajadzībām. Pamatojoties uz statistikas datiem, katru gadu adoptēto mājdzīvnieku skaits palielinās. Vidēji tie ir 400 kaķi un 200 suņi, kuri no patversmes nonāk pie jauniem saimniekiem. Projekta ietvaros būs iespējams uzlabot veselības procesu, izmantojot sabalansētu speciāli nozīmētu pārtikas lietošanu 600 no patversmes adoptētajiem mājdzīvniekiem, kas atvieglos sabiedrības locekļu rūpes par adoptētajiem, kuriem rūp mūsu apkārtējā vide un dzīvnieks, kā neatņemama vides sastāvdaļa.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 01.11.2013
Īstenotājs Par zaļu Pierīgu
Lībiešu iela 34, Mārupes novads, LV-2167
Projekta kopējās izmaksas 10 991.68 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 367.07 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.