• Sākums >
  • Multimediāls raidījums jauniešiem "homo ecos:"

Multimediāls raidījums jauniešiem "homo ecos:"

Reģ Nr. 1-08/494/2014

Projekta mērķis

Veicināt sabiedrības vides izglītību un audzināšanu, izveidojot un raidot tādu radio raidījumu, kas nodrošinātu 15-30 gadus vecu jauniešu interesi par vides aizsardzības jautājumiem un aicinātu uz izzinošu rīcību.

Projekta uzdevumi

1. Izglītot 15-30 gadus vecu jauniešu auditoriju par vides aizsardzības un ilgtspējīgā dzīvesveida tēmām (ieskaitot projektu konkursa nolikumā minētās tēmas). 2. Sadarbībā ar Radio pieci.lv kvalitatīvi izveidot un pārraidīt 48 multimediālus raidījumus „homo ecos:”.

Projekta rezultāti

Projekta laikā: • tiks sagatavoti un tiešraidē pārraidīti 48 radio raidījumi, kuri izskanēs Radio pieci.lv 93,1 FM viļņos, internetā (pieci.lv), mobilajā aplikācijā un tiks pārraidīti Latvijas Top 20 portālā www.lsm.lv; • tiešraides raidījumu tēma tiks atbalstīta ar pavadošām multimediālām aktivitātēm (tematiskais video sižets (70% tēmu), tēmas ārvalstu pieredze, tematiskās aktualitātes Latvijā u.c.) radio un biedrības mājas lapās un sociālo tīklu kanālos – Youtube, Facebook, Instagram, SoundCloud, Tweeter u.c.); • tiks sagatavotas vismaz trīs publikācijas medijos saistībā ar raidījuma tēmām.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 31.12.2015
Īstenotājs homo ecos:
Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046
Projekta kopējās izmaksas 34 099.44 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 23 757.44 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 16 630.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.