• Sākums >
  • Vides izglītības un audzināšanas tematikas sižeti raidījumā "Lietišķa pieeja"TV 5 kanālā 2015.gadā

Vides izglītības un audzināšanas tematikas sižeti raidījumā "Lietišķa pieeja"TV 5 kanālā 2015.gadā

Reģ Nr. 1-08/491/2014

Projekta mērķis

Projekta mērķi ir: - ilgtermiņā veicināt sabiedrības vides izglītību un audzināšanu kopumā, piesaistot arī bērnus un jauniešus vides aizsardzības jautājumiem; - veicināt Latvijas īpaši aizsargājamo dabas teritoriju un citu dabas teritoriju atpazīstamību; - ilgtermiņā palielināt ekskursiju plūsmu Latvijas dabas objektos caur sabiedrības informēšanas un audzināšanas aktivitātēm; - ilgtermiņā sekmēt gaisa piesārņojuma mazināšanos, transporta un SEG emisiju samazināšanos caur sabiedrības informēšanas un audzināšanas aktivitātēm; - ilgtermiņā veicināt vides un dabas integrāciju tautsaimniecības nozarēs caur sabiedrības informēšanas un audzināšanas aktivitātēm.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevums ir veidot vides jautājumiem veltītu rubriku esoša raidījuma „Lietišķa pieeja” ietvaros, izlaižot 52 sižetus krievu valodā rubrikas ietvaros.

Projekta rezultāti

2015.gadā iznāks 52 raidījumi „Lietišķa pieeja”, kuru ietvaros būs rubrikas par vides jautājumiem, sižeti - ap 5,2 minūtes. Mēnesī iznāks 4 raidījumi un sižeti rubrikas ietvaros. Ņemot vērā to, ka raidījums tiek translēts ar atkārtojumu, TV ēterā rubrika par vides jautājumiem iznāks 8 reizes mēnesī, un kopā 12 mēnešu periodā ir plānoti 104 ēteri. Kopumā visā projekta laikā informācijas saņēmēji varētu būt līdz 200 000 cilvēku, pārsvarā krievvalodīgie, kas it īpaši svarīgi, jo šobrīd Latvijā līdzīgs TV piedāvājums nav.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 31.12.2015
Īstenotājs TV Alter A
Rīga, R.Feldmaņa iela 11, LV-1014
Projekta kopējās izmaksas 48 371.02 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 33 846.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.