• Sākums >
  • Laikraksta "Vidzemes Piekraste" izdošana

Laikraksta "Vidzemes Piekraste" izdošana

Reģ Nr. 1-08/487/2014

Projekta mērķis

Veicināt vides aizsardzību un vides izglītību, izpratni un pozitīvu attieksmi par vides jautājumiem. Stāstīt par pozitīviem piemēriem, kur vides aizsardzība iet rokrokā ar attīstību, informēt par aizsargājamām teritorijām, bioloģisko daudzveidību, vides projektiem... Veicināt veselīgu dzīvesveidu, zaļo domāšanu, ekotūrismu. It sevišķi piekrastes iedzīvotājus informēt par novadu aktualitātēm, aktīvu dzīvesveidu, runāt par problēmām, meklēt risinājumus. Aktualizēt vides jautājumus jaunatnes vidū. Regulāri informēt sabiedrību par aktuāliem notikumiem (vides projekti, talkas u.c.)

Projekta uzdevumi

Turpināt izglītot un informēt sabiedrību par vides problēmām, aktualitātēm. Izveidot un izdot 24 lappušu ikmēneša laikrakstu “Vidzemes Piekraste” un izplatīt Pierīgā, Vidzemes jūrmalā un Ziemeļvidzemē. Laikraksts turpina sadarbību ar novadu pašvaldībām, vides speciālistiem, vides organizācijām, atkritumu apsaimniekošanas organizācijām, mežu apsaimniekotājiem, DAP utt.

Projekta rezultāti

Tiek izveidoti un izdoti divpadsmit (12) 24 lpp. ikmēneša laikraksti “Vidzemes Piekraste”, kur lasītāji tiek iepazīstināti ar aktuālo informāciju vides aizsardzībā, zaļo dzīvesveidu, ilgtspējīgu saimniekošanu un aktuļo vides aizsardzībā novados. Rezultātā sabiedrība būs izglītotāka un informētāka par norisēm vides jomā un spēs novērtēt un aizsargāt mūsu dabas bagātības, spēs izvēlēties informēta par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nozīmi. Rezultātā veidojas dziļāka izpratne par vides aizsardzības jautājumiem, kas, savukārt, maina cilvēku saimniecisko rīcību un attieksmi par labu vides aizsardzībai. Regulāra visplašākās sabiedrības izglītošana un informēšana vides jautājumos, zaļā dzīvesveida popularizēšana novedīs pie izglītotas, zaļi domājošas dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabājošas sabiedrības

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 31.12.2015
Īstenotājs Fonds Zaļai Pasaulei
Saulkrasti, Kastaņu iela 1a, LV-2160
Projekta kopējās izmaksas 34 643.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 21 839.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.