• Sākums >
  • Četri tematiskie pielikumi laikrakstam "Latvijas Avīze" par dabas daudzveidību un tās saglabāšanu

Četri tematiskie pielikumi laikrakstam "Latvijas Avīze" par dabas daudzveidību un tās saglabāšanu

Reģ Nr. 1-08/484/2014

Projekta mērķis

Gada garumā informēt mērķauditoriju par sezonāli aktuāliem dabas aizsardzības un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas jautājumiem Latvijā, par iespēju integrēt dabas aizsardzības intereses tautsaimniecības attīstības plānošanā un ikdienas lēmumos, palielinot sabiedrības informētību un ieinteresētību dabas aizsardzībā un dabas daudzveidības saglabāšanā.

Projekta uzdevumi

Sagatavot un izdot četrus "Latvijas Avīzes" tematiskos pielikumus - Dabas Daudzveidības Avīzi, izplatīt to "Latvijas Avīzes" abonentiem un tirdzniecībā, kā arī paplašināt tās pieejamību, izmantojot reģionu tūrisma informācijas centrus, kas atrodas ĪADT, vides informācijas centrus un citas dabas organizācijas.

Projekta rezultāti

Sagatavoti, izdoti un izplatīti četri tematiskie "Latvijas Avīzes" pielikumi - Dabas Daudzveidības Avīzes, katra uz 4 (četrām) lapām. Plānotā kopējā tirāža 21`000 x 4 = 84`000 eksemplāri. Dabas Daudzveidības Avīzes katra numura vidējais auditorijas lielums sasniedz 90`000 lasītājus, kopējā katra numura auditorija - 155`000 lasītāju (saskaņā ar TNS datiem par 2014. gadu). Līdz ar to viena auditorijas kontakta vidējā cena, ieskaitot elektroniskās versijas un papildus izplatītās tirāžas auditoriju, ir mazāka par 0,1 EUR.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 30.11.2015
Īstenotājs Latvijas Dabas fonds
Rīga, Vīlandes iela 3 - 7, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 37 438.19 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 25 992.62 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 17 155.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.