• Sākums >
  • Vides un dabas aizsardzības problēmu atspoguļojums Pierīgā

Vides un dabas aizsardzības problēmu atspoguļojums Pierīgā

Reģ Nr. 1-08/478/2014

Projekta mērķis

Veicināt Pierīgas iedzīvotāju vides apziņas paaugstināšanos un videi draudzīgu rīcību, atspoguļojot vides un dabas aizsardzības aktualitātes.

Projekta uzdevumi

Aktualizēt vides un dabas aizsardzības problemātiku Pierīgā; Informēt Pierīgas reģiona iedzīvotājus un skolu jaunatni par iespējām katram individuāli iesaistīties tīrākas un kvalitatīvākas vides saglabāšanā; Iesaistīt Pierīgas iedzīvotājus un skolu jaunatni apkārtējās vides sakopšanā un uzturēšanā.

Projekta rezultāti

Speciāli izveidota publikāciju rubrika „Rīgas Apriņķa Avīzē” un portālos „Apriņķis.lv” un „Ogrenet.lv”. Ne retāk kā 2 reizes mēnesī publikācijas par 4.5. punktā norādītajām prioritārajām tēmām ( ne mazāk kā 2 laikraksta lapaspuses mēnesī, kopā 12 lpp pusgada laikā), katru no tēmām atspoguļojot vismaz 3 publikācijās. Veiktas un publicētas vismaz 12 ar norādītajām tēmām saistītas iedzīvotāju aptaujas. Sarīkoti un publicēti vismaz 3 konkursi Pierīgas skolu jaunatnei par norādītajām tēmām. Publicētas vismaz 3 ar 4.5. punktā norādītajām tēmām saistītas karikatūras. „Rīgas Apriņķa Avīzē” un portālos „Apriņķis.lv” un „Ogrenet.lv” speciāli izveidota publikāciju rubrika „Lielā talka” Pierīgā, atspoguļojot iedzīvotāju un pašvaldību aktivitātes Lielās talkas laikā (fotoreportāža 2 lpp apjomā, fotogalerijas portālos). „Rīgas Apriņķa Avīzē” un portālos „Apriņķis.lv” un „Ogrenet.lv” speciāli izveidota fotoapskata rubrika „Mēs jūs vērojam”, reizi mēnesī publicējot iedzīvotāju iesūtītās un redakcijas darbinieku uzņemtās fotogrāfijas (vismaz 2 katru reizi) par iedzīvotāju negodprātīgu rīcību vides un dabas aizsardzības jomā.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 30.06.2015
Īstenotājs Rīgas Apriņķa avīze
Rīga, Lāčplēša iela 24, LV-1011
Projekta kopējās izmaksas 66 080.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 28 387.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 18 735.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.