• Sākums >
  • Aktuālo vides aizsardzības jautājumu būvniecības nozarē atspoguļošana nozares izdevumos

Aktuālo vides aizsardzības jautājumu būvniecības nozarē atspoguļošana nozares izdevumos

Reģ Nr. 1-08/475/2014

Projekta mērķis

Informēt sabiedrību un būvniecības nozares pārstāvjus un veicināt viņu izpratni par aktuālajiem vides aizsardzības jautājumiem un iespējamiem risinājumiem būvniecības nozarē.

Projekta uzdevumi

Projekta laikā paredzēts: 1. Veikt nozares profesionāļu, kā arī vadošā būvniecības portāla building.lv un praktisko padomu portāla diy.lv apmekētāju aptauju, lai noskaidrotu, kuri ir aktuālākie vides aizsardzības jautājumi būvniecības nozarē. Aptauja ir nepieciešama, jo viena gada laikā nav iespējams apskatīt visus aktuālos ar vides aizsardzību saistītos jautājumus, ko līdz šim esam apzinājuši; 2. Sagatavot preses relīzes un izsūtīt citiem medijiem par projekta norisi un veicināt tā atpazīstamību; 3. Veicināt diskuju būvniecības nozares pārstāvjiem par būvniecības ieteikmi uz vidi; 4. Veikt aptaujas un diskusiju rezultātu analīzi un precīzu raksta tēmu definēšanu. 5. Sagatavot 6 rakstus par aktuālajiem vides aizsardzības jautājumiem būvniecības profesionāļiem un izvietot tos žurnālā “Būvinženieris” un portālā building.lv; 6. Sagatavot un publicēt informāciju par projektu un tajā apskatītajām tēmām portālos building.lv un diy.lv, ja attiecīgā tēma ir saistoša arī privātpersonām. 7. Popularizēt sagatavotos rakstus sociālajos tīklos; 8. Organizēt konkursu portāla un žurnāla lasītājiem, kurā jāatbild uz jautājumiem, kas apskatīti publikācijās; 9. Organizēt aptauju uzņēmējiem par to, kā pēdējo 12 mēnešu laikā ir mainījušies viņu paradumi un zināšanas par būvniecības un vides jautājumiem; 10. Apkopot un izvērtēt rezultātus; 11. Sagatavot un izplatīt preses relīzi ar projekta rezultātu apkopojumu.

Projekta rezultāti

Diskusijas un aptauju rezultāti: dalībnieku skaits, ieskicētās tēmas, piedāvātie risinājumi tiks apkopoti un iesniegti kopā ar citiem projekta rezultātiem; Žurnāls “Būvinženieris” iznāk reizi 2 mēnešos un tā tirāža ir 1300 – tā ir mērķauditorija, ko paredzēts sasniegt caur šo izdevumu; Interneta vidē pieejamajiem rakstiem, kā arī aptaujām un viktorīnām ir pieejama statistika – skatījumu skaits parādīs cilvēku skaitu, ko informācija ir sasniegusi. Portālā building.lv vienu rakstu gada laikā izlasa no 1 500 līdz 20 000 reizēm; Interneta vietnēs un žurnālos ir norādīti tālruņa numuri. Uzskaitīsim tālruņa zvanus projekta organozatoriem, kas saistīti ar rakstos atspoguļoto informāciju, kā arī atzīmēsim rakstu tēmas; Projekta noslēgumā interneta vidē paredzēts organizēt aptauju par to, vai pēdējā gada laikā ir mainījušās personu zināšanas un izpratne par vides aizsardzības jautājumiem būvniecības nozarē.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 18.12.2015
Īstenotājs Latvijas elektroniskās informācijas asociācija, biedrība
Rīga, Murjāņu iela 47, LV-1024
Projekta kopējās izmaksas 11 605.09 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 055.09 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.