• Sākums >
  • Inovāciju konkurss „Mācies no dabas!”

Inovāciju konkurss „Mācies no dabas!”

Reģ Nr. 1-08/45/2013

Projekta mērķis

Veicināt skolēnu aktīvu līdzdalību videi draudzīgas ekonomikas un sabiedrības veidošanā, rosinot izmantot idejas no dabas un izstrādāt inovatīvus produktus, kas būtu videi un cilvēkam draudzīgi un uzlabotu dzīves kvalitāti.

Projekta uzdevumi

1. Ieinteresēt skolēnus radīt idejas inovatīviem izstrādājumiem, kas darbotos pēc dabas likumiem un nepiesārņotu vidi. 2. Izvērtēt un atlasīt interesantākos skolēnu darbus dalībai inovāciju konkursā - forumā. 3. Sadarbībā ar IZM Valsts izglītības satura centru un AS Latvijas Zaļais punkts noorganizēt skolēnu inovāciju konkursu – forumu 200 skolēniem un skolotājiem ar Latvijas progresīvāko zaļo uzņēmēju piedalīšanos. 4. Informēt plašāku sabiedrību par konkursa norisi un rezultātiem. 5. Popularizēt skolēnu idejas cirkulārās ekonomikas jomā gan plašsaziņas līdzekļos, gan internetā, gan arī skolotāju semināros un konferencēs.

Projekta rezultāti

1. Vismaz 80 skolu skolēni un skolotāji no visas Latvijas iesaistījušies „Mācies no dabas!” kustībā, lai radītu idejas inovatīviem izstrādājumiem, kas darbojas pēc dabas likumiem. 2. Vismaz 100 interesantākie skolēnu darbi atlasīti dalībai inovāciju konkursā - forumā. 3. Sadarbībā ar IZM Valsts izglītības satura centru un AS Latvijas Zaļais punkts noorganizēts skolēnu inovāciju konkurss – forums 200 skolēniem un skolotājiem ar Latvijas progresīvāko dizaineru un zaļo uzņēmēju piedalīšanos. 4. Plašāka sabiedrība informēta par skolēnu idejām, konkursa norisi un rezultātiem jomā gan plašsaziņas līdzekļos, gan internetā, gan arī skolotāju semināros un konferencēs. 5. Labākās skolēnu idejas ievietotas BVS, VISC un ZP mājas lapās, kur ar tām var iepazīties jebkurš interesents un attīstīt tālāk tajās ietvertās idejas.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.06.2013
Īstenotājs Bērnu vides skola
Rīga, Ģertrūdes iela 16-14, LV-1024
Projekta kopējās izmaksas 6 175.26 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 079.09 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 079.09 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.