• Sākums >
  • Ikdienas riteņbraukšana cilvēkam un videi

Ikdienas riteņbraukšana cilvēkam un videi

Reģ Nr. 1-08/43/2013

Projekta mērķis

Aktivitātes mērķis ir popularizēt ieguvumus cilvēkam un videi, ko sniedz ikdienas riteņbraukšana. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi tiek plānots organizēt videoklipu konkurss iedzīvotājiem par ikdienas riteņbraukšanas priekšrocībām un ietekmi uz apkārtējo visi un cilvēka pašsajūtu un veselību. Pie vides ieguvumiem var minēt gaisa piesārņojuma samazināšanu, autotransporta sastrēgumu samazināšanu, mazāk pilsētas teritorijas tiek izmantotas automašīnu novietošanai, tādā veidā atbrīvojot vietu pilsētu iedzīvotāju velotransporta statīvu izvietošanai.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot un sekmīgi īstenot akciju videoklipu konkursu saistot vides aspektus un cilvēku paradumus izmantojot velotransportu ikdienā. 2. Popularizēt videoklipus plašākai publikai vides izglītības nolūkos un sekmētu paradumu maiņu izmantojot videi draudzīgu transportu.

Projekta rezultāti

1. Saņemti vismaz 25 videoklipi par ieguvumiem videi un cilvēkam izmantojot velotransportu ikdienā. 2. Plašāka publika informēta par vides ieguvumiem izmantojot videi draudzīgu transportu.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2013
Īstenotājs Baltijas Vides Forums
Rīga, Antonijas iela 3-8, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 2 803.06 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 604.72 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 365.75 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.