• Sākums >
  • Atbildīgs dzīvesveids "DABA.VIDE.MĒS"

Atbildīgs dzīvesveids "DABA.VIDE.MĒS"

Reģ Nr. 1-08/20/2013

Projekta mērķis

Veicināt vides aizsardzību, informējot Saldus novada iedzīvotājus par atkritumu šķirošanas iespējām, nozīmi un ietekmi uz vidi, kā arī rosināt iesaistīšanos vides saglabāšanas un uzlabošanas pasākumos.

Projekta uzdevumi

Uzsākt jaunu raidījumu ciklu par vides aizsardzību, iesaistot raidījumu un reportāžu tapšanā vietējos iedzīvotājus. Iegādāties tehniskos materiālus ( ar programmatūru aprīkotu datoru, mikrofonu un diktofonu) , raidījumu cikla ieskaņošanai Saldus radio studijā. Tehniski sagatavot cikla raidījumus. Pārraidīt raidījumus Saldus radio ēterā un izvietot Saldus novada mājas lapā.

Projekta rezultāti

Uzsākts jauns raidījumu cikls Saldus radio, kura galvenā tēma ir vides aizsardzība, saglabāšana un pilnveidošana; Raidījumus dzirdējuši ap 11000 klausītāju; Raidījumu veidošanā piedalījušies ap 100 klausītāju; Par vides jautājumiem veidotajos raidījumos piedalījušies ap 12 vides speciālistu un ekspertu; Saldus radio klausītājiem dota iespēja pašiem izteikt savu viedokli un skatījumu par atkritumu šķirošanas iespējām un to nozīmi; Iedzīvotāji aicināti piedalīties šķiroto atkritumu nodošanas akcijās (makulatūra, stikls, elektropreces), ko plānots turpmāk realizēt sadarbībā ar SIA Viduskurzemes atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu; Iegādāti tehniskie līdzekļi Saldus Radio raidījumu veidošanai un studijas darba uzlabošanai (mikrofons un diktofons raidījumu tehniskajam ierakstam, dators un programmas raidījumu apstrādei); Saldus radio klausītāji informēti par vides aizsardzību, atkritumu šķirošanas nozīmību un iespējām Saldus un Brocēnu novados; Veicināta katra indivīda atbildīga rīcība par vides saglabāšanu un atkritumu šķirošanas nozīmību.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.11.2013
Īstenotājs SALDENIEKI SALDENIEKIEM
Saldus, Saldus novads, Brīvības iela 16, LV-3801
Projekta kopējās izmaksas 3 555.76 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 607.85 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.